Forum RPG o MLP:FiM
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pinkie Was wita!

Go down

Pinkie Was wita! Empty Pinkie Was wita!

Pisanie by Pinkie Pie Nie Paź 20, 2013 9:48 am

Według prawideł Admin powinien pierwszy założyć wątek o sobie, by pokazać jak mniej więcej ma to wyglądać. No więc zakładam. ^^

Witajcie! Nie, nie... Cześć Wam! Nie, to też nie... Dzień dobry! E-e... Dobra, dobra... To... Cześć moi ulubieńcy! (?)
Gram na forum Pinkie Pie, (Serio?) ale w necie znajdziecie mnie najczęściej pod nickiem Ipossibelka. Zakładając ten temat cały czas myślę, czy coś z niego w ogóle wypali. Forum jest świeże, wiem. Jednak wypadałoby się przywitać. xD OK, zacznijmy w końcu, bo wstęp coś idzie mi za długo. Razz


Jak już wspomniałam nazywam się (w necie, oczywiście) Ipossibelka. Zgadnijcie co IS kocha, no zgadnijcie? Tak! Kocham MLP:FiM. Stąd pomysł na założenie sobie o nich forum RPG, które równie kocham. Jestem szaloną wariatką, która lata po osiedlu z siekierą za ludźmi krzycząc: Oddawaj moją kanapkę! co nie znaczy, że nie jestem mądra. ;D Mam wiele for, a niektórzy ludzie nie tolerują mojego Pinkie Pie'owego nadoptymizmu. Według rodziny za ponad czterogodzinne gadanie bez wzięcia wdechu powinnam iść do psychiatry. Ale IS się nie da... Uwielbiam rysować i pisać opowiadania, o czym jeszcze zdążycie się przekonać. ;)Od kilku miesięcy oglądam i czytam Hetalię. Znacie ją, prawda? Fajowa. :DW szkole jestem najlepsza w klasie z j. polskiego. Zaraz potem w matmie. Dodawanie i odejmowanie. Pff... A ludzie widzą w tym skomplikowane działania i wykresy. Nienawidzę historii. W zeszłym roku prawie cały czas pani K. wstawiała mi pały. Ludzie, kto to wstawia pały za niepokolorowany rysunek, hę? Zapytacie o muzykę, jestem pewna. Więc na razie na jej temat nie pisnę ani słówka. Nie pozostawię przed Wami żadnej, absolutnie ŻADNEJ tajemnicy. Pytajcie o wszytko! A ja na wszystko odpowiem, bo lubię odpowiadać na pytania. Wink

Pinkie Was wita! 8
Pinkie Pie
Pinkie Pie
Admin i Mistrz Gry

Liczba postów : 165
Join date : 19/10/2013
Age : 25
Skąd : Ponyville

https://mylittleponyrpg.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach